Şirket ve Firma Sitesi Her Şey Dahil - Anahtar Teslim

Sadece 249 TL

 Hakkımızda

ABCD LTD. ŞTİ. 1990 yılında Ankara’da küçük bir atölye olarak başladığı ticaret hayatına gün geçtikçe güç katarak 2000’li yıllara kadar atölye olarak ticari faaliyetimizi sürdürdük. 2005 Yılında kurumsallaşma yoluna giderek ABCD LTD. ŞTİ.’ni kurduk.

devamı için tıklayınız...

 Hizmetlerimiz

ABCD LTD. ŞTİ. olarak web sektöründe 2005 yılından beri aktif olarak çalışmaktayız. Tasarımlarımız; PHP, Css, Javascript, Html, Html5 ve daha birçok programlama dilleri ile desteklenerek, MySQL databaseleri ile çalışılmaktadır.

devamı için tıklayınız...

 İletişim

ABCD LTD. ŞTİ. hizmetlerinden ve projelerinden yararlanmak için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Şirketimizin iletişim uzmanları 7/24 telefon ve e-posta ile kesintisiz hizmet vermektedir. Ayrıca sosyal medya ekibimiz he zaman onlinedır.

devamı için tıklayınız...

Bir kurumsal web sitesi o firma yada şirketin hem online pazardaki hem de gerçek pazardaki müşterilerine bir hitap ediş şeklidir. Bu nedenle her sabah kapısını açtığımız fabrika ve satış mağazası kadar değerli bir alandır. Çünkü müşteriler size her yerden ve 7/24 ulaşma imkanı bulmaktadır. Bu neden ile kurumsal site sizin satış mağazanız ve fabrikanız kadar işe yarayan ve sizi doğru kitleye ulaştıran online ofistir.

Scroll to top